.

Vodafone.png 066-336-85-35   

 киевстар.GIF  096-973-27-67    Почта:  info@stendprint.com.ua 

График работы офиса пн-пт 9:00-18:00.

Доставка и оплата  Статус заказа     Корзина.jpg  Корзина 


СТЕНД ПРИНТ.jpg Stendprint.com.ua   Конструктор табличек   Интернет-магазин стендов


 Заказ табличек   Заказ стендов   Печать баннеров   Фотогалерея

В корзине 0 товаров на сумму 0 грн.Корзина
Í
Фото Название Цена Количество Удалить
Итого: 0 грн.

Стенди ШКОЛАСтенди ДНЗПлакатиКармани А4Кутки споживачаІнфо-стендиТабличкиПідставки LКартиниРізне
Уставні документи про державну реєстрацію та сертифікати
 
Свідотство про держ.р.jpg

Свідотство налог 5%.jpg 
  Сертификат соответствия.jpg
 

 
____________________________________________________________

УМОВИ ПРОДАЖУ ТОВАРІВ ТА ПОСЛУГ

1. Згідно умов продажі товарів, які розміщено на сайті stendprint.com.ua

постачальник доставляє товар отримувачу шляхом пересилання його поштою згідно видаткової накладної.

2. Термін відправлення товару після підтвердження замовлення складає від 2-х до 20-ти робочих днів в залежності від того чи є товар  в наявності чи виготовляєтся під замовлення, а також від обє'му замовлення та його специфіки.

Продавець може затримати поставку товарів за умов великого завантаження виробництва, а також форс-мажорних обставин.

3. Продавець гарантує якість товару яка повинна відповідати рівню стандартів в Україні 

4. Покупець в порядку дотримання Закону України «Про захист персональних даних» надає дозвіл на отримання, обробку та використання своїх персональних даних з метою належного виконання умов Договору.

Вся представлена інформація на сайті stendprint.com.ua , що стосується технічних характеристик, наявності на складі, термінів виготовлення виробів чи надання послуг,  вартості товарів, носить виключно інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою.

Реєструючись на сайті або залишаючи тим чи іншим способом свою персональну інформацію, Ви даете право співробітникам компанії обробляти вашу персональну інформацію.

Для аналітичних цілей на сайті працює система статистики, яка збирає інформацію про відвідані сторінки сайту, заповнених формах і тд. Співробітники компанії мають доступ до цієї інформації.


ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Справжня Політика конфіденційності персональних даних (далі - Політика конфіденційності) діє відносно усієї інформації, яку Інтернет-магазин «stendprint.com.ua», розташований на доменному імені stendprint.com.ua, може отримати про Користувача під час використання сайту Інтернет-магазину, програм і продуктів Інтернет-магазину.

1. Визначення термінів

1.1. У цій Політиці конфіденційності використовуються такі терміни:

1.1.1. «Адміністрація сайту Інтернет-магазину (далі - Адміністрація сайту)» - уповноважені співробітники на управління сайтом, що діють від імені ФОП Єрьомін Ю.М., які організовують і (або) здійснює обробку персональних даних, а також визначають цілі обробки персональних даних, склад персональних даних, які підлягають обробці, дії (операції), що здійснюються з персональними даними.

1.1.2. «Персональні дані» - будь-яка інформація, що стосується прямо або побічно певного або визначається фізичній особі (суб'єкту персональних даних).

1.1.3. «Обробка персональних даних» - будь-яка дія (операція) або сукупність дій (операцій), що здійснюються з використанням засобів автоматизації або без використання таких засобів з персональними даними, включаючи збір, запис, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміна), витяг, використання, передачу (поширення, надання, доступ), знеособлення, блокування, видалення, знищення персональних даних.

1.1.4. «Конфіденційність персональних даних» - обов'язкове для дотримання Оператором або іншим хто отримав доступ до персональних даних вимога не допускати їх поширення без згоди суб'єкта персональних даних або наявності інших законних підстав.

1.1.5. «Користувач сайту Інтернет-магазину (далі Користувач)» - особа, яка має доступ до Сайту, за допомогою мережі Інтернет і використовує Сайт інтернет-магазину.

1.1.6. «Cookies» - невеликий фрагмент даних, відправлений веб-сервером і зберігається на комп'ютері користувача, який веб-клієнт або веб-браузер кожен раз пересилає веб-серверу в HTTP-запиті при спробі відкрити сторінку відповідного сайту.

1.1.7. «IP-адреса» - унікальна мережева адреса вузла в комп'ютерній мережі, побудована за протоколом IP.

2. Загальні положення

2.1. Використання Користувачем сайту Інтернет-магазину stendprint.com.ua  означає згоду з цією Політикою конфіденційності та умовами обробки персональних даних Користувача.

2.2. У разі незгоди з умовами Політики конфіденційності Користувач повинен припинити використання сайту Інтернет-магазину.

2.3. Справжня Політика конфіденційності застосовується лише до сайту Інтернет-магазину stendprint.com.ua. Інтернет-магазин не контролює і не несе відповідальність за сайти третіх осіб, на які Користувач може перейти по посиланнях, доступним на сайті інтернет-магазину.

2.4. Адміністрація сайту не перевіряє достовірність персональних даних, що надаються Користувачем сайту Інтернет-магазину.

3. ПРЕДМЕТ ПОЛІТИКИ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

3.1. Справжня Політика конфіденційності встановлює зобов'язання Адміністрації сайту інтернет-магазину щодо нерозголошення та забезпечення режиму захисту конфіденційності персональних даних, які Користувач повинен за вимогою надати Адміністрації сайту при реєстрації на сайті інтернет-магазину або при оформленні замовлення для придбання Товару.

3.2. Персональні дані, дозволені до обробки в рамках цієї Політики конфіденційності, надаються Користувачем шляхом заповнення реєстраційної форми на Сайті інтернет-магазину stendprint.com.ua  в розділі оформлення замовлення і включають в себе наступну інформацію:

3.2.1. прізвище, ім'я, по батькові Користувача;

3.2.2. контактний телефон Користувача;

3.2.3. адреса електронної пошти (e-mail);

3.2.4. адреса доставки Товару;

3.2.5. місце проживання Користувача.

3.3. Будь-яка інша персональна інформація не обговорена вище (історія покупок, використовувані браузери і операційні системи і т.д.) підлягає надійному зберіганню і нерозповсюдження, за винятком випадків, передбачених законодавством України.

4. ЦІЛІ ЗБОРУ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ КОРИСТУВАЧА

4.1. Персональні дані Користувача Адміністрація сайту інтернет-магазину може використовувати в цілях:

4.1.1. Ідентифікації Користувача, зареєстрованого на сайті Інтернет-магазину, для оформлення замовлення і (або) укладення Договору купівлі-продажу товару дистанційним способом з stendprint.com.ua інтернет-магазина.

4.1.2. Надання Користувачеві доступу до персоналізованих ресурсів Сайту інтернет-магазину.

4.1.3. Встановлення з Користувачем зворотного зв'язку, включаючи напрямок повідомлень, запитів, що стосуються використання Сайту інтернет-магазину, надання послуг, обробка запитів і заявок від Користувача.

4.1.4. Визначення місця знаходження Користувача для забезпечення безпеки, запобігання шахрайства.

4.1.5. Підтвердження достовірності та повноти персональних даних, наданих Користувачем.

4.1.6. Створення облікового запису для здійснення покупок, якщо Користувач дав згоду на створення облікового запису.

4.1.7. Повідомлення Користувача Сайту інтернет-магазину про стан Замовлення.

4.1.8. Обробки і отримання платежів, підтвердження податку або податкових пільг, заперечування платежу, визначення права на отримання кредитної лінії Користувачем.

4.1.9. Надання Користувачеві ефективної клієнтської і технічної підтримки при виникненні проблем пов'язаних з використанням Сайту інтернет-магазину.

4.1.10. Надання Користувачеві з його згоди, оновлень продукції, спеціальних пропозицій, інформації про ціни, розсилки новин та інших відомостей від імені Інтернет-магазину або від імені партнерів Інтернет-магазину.

4.1.11. Здійснення рекламної діяльності за згодою Користувача.

4.1.12. Надання доступу Користувачеві на сайти або сервіси партнерів Інтернет-магазину з метою отримання продуктів, оновлень і послуг.

5. СПОСОБИ І ТЕРМІНИ ОБРОБКИ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

5.1. Обробка персональних даних Користувача здійснюється без обмеження терміну, будь-яким законним способом, в тому числі в інформаційних системах персональних даних з використанням засобів автоматизації або без використання таких засобів.

5.2. Користувач погоджується з тим, що Адміністрація сайту має право передавати персональні дані третім особам, зокрема, кур'єрським службам, організаціями поштового зв'язку, операторам електрозв'язку, виключно з метою виконання замовлення Користувача, оформленого на Сайті інтернет-магазину «stendprint.com.ua», включаючи доставку Товару.

5.3. Адміністрація сайту вживає необхідних організаційних і технічних заходів для захисту персональної інформації Користувача від неправомірного або випадкового доступу, копіювання, поширення, а також від інших неправомірних дій третіх осіб.

6. Зобов'язання сторін

6.1. Користувач зобов'язаний:

6.1.1. Надати інформацію про персональні дані, необхідну для користування Сайтом інтернет-магазину.

6.1.2. Оновити, доповнити надану інформацію про персональні дані в разі зміни даної інформації.

6.2. Адміністрація сайту зобов'язана:

6.2.1. Використовувати отриману інформацію виключно для цілей, зазначених у п. 4 цієї Політики конфіденційності.

6.2.2. Забезпечити зберігання конфіденційної інформації в таємниці, не розголошувати без попередньої письмової згоди Користувача, а також не здійснювати продаж, обмін, опублікування, або розголошення іншими можливими способами переданих персональних даних Користувача, за винятком п.п. 5.2. і 5.3. цієї Політики Конфіденційності.

6.2.3. Вживати заходів обережності для захисту конфіденційності персональних даних Користувача згідно з порядком, який зазвичай використовується для захисту такого роду інформації в існуючому діловому обороті.

7. ДОДАТКОВІ УМОВИ

7.1. Адміністрація сайту має право вносити зміни в справжню Політику конфіденційності без згоди Користувача.

7.2. Нова Політика конфіденційності вступає в силу з моменту її розміщення на Сайті інтернет-магазину, якщо інше не передбачено новою редакцією Політики конфіденційності.

_______________________________________________________________________________________


менюхолдеры.jpgценникодержатели.jpgценники на крючек.jpgценники на скотче.jpgценники на бутылку.jpg
куточок споживача.jpgтаблички на дом.jpgтабличка режим работы.jpgзнаки и таблички по безопасности.jpgзнаки эвакуации.jpg
стенды для начальной школы.jpgклассный уголок.jpgкарманы для стендов.jpgстенди для школи.jpgстенды для детского сада.jpg
стенды по охране труда.jpgзнаки эвакуации.jpgизготовление вывесок.jpgтаблички на классы.jpgмемориальные таблички.jpg
номера на коляску.jpgпожарные знаки.jpgуголок символики украины.jpgпредметные стенды для школы.jpgтаблички на крест.jpg

____________________________________________________________________________________________________________________________

Если же вам по какой либо причине не удобно заказать товар через корзину или вам нужно изготовление стенда,таблички или вывески под заказ по вашему макету то отправляйте информацию на нашу электронную почту, а также вы можете оформить заказ или получить консультацию по телефону, наши менеджеры с удовольствием ответят на ваши вопросы и пожелания.

Важным атрибутом обстановки учебных кабинетов, позволяющих повысить эффективность подачи материалов, служат информационные стенды. Они помогают привлечь внимание к сведениям, обеспечить максимальную доступность их разъяснения. Грамотно организовать учебный процесс для подрастающего поколения позволят специальные стенды для школы. Наша компания предлагает к приобретению различные информационные конструкции для всех типов образовательных учреждений. У нас вы сможете заказать: оригинальные стенды для детского сада. Подобные изделия отличаются колоритной, необыкновенной формой, позволяющей создать эксклюзивный интерьер, яркостью цветовых решений, привлекающих внимание детей. Они помогают познакомить малышей с первыми знаниями об окружающем мире, проинформировать родителей с различными событиями, представить рекомендации к ведению образовательного процесса. Информационные стенды в школу. Функциональным назначением такого типа конструкций является, как правило, размещение сведений, касающихся расписания уроков, кружков, секций, оповещение учеников о запланированных мероприятиях. Отдельные виды моделей применяются для оформления тематических классов: литературы, химии, физики, истории. Возможно использование стендов в качестве доски почета для размещения фотографий наиболее успешных, усердных учащихся. Стенды для высших учебных заведений. Предназначены для оборудования специальных информационных уголков.

В нашей компании доступно изготовление стендов стандартных моделей и изделий по индивидуальным заказам: с особыми габаритами, количеством, необычным размещением пластиковых карманов. Материалом изготовления рамок конструкций служит высококачественный профиль, в качестве покрытия применяется виниловая пленка различных цветов, оттенков.

Безусловным преимуществом сотрудничества с нашей компанией служит демократичность ценовой политики. Мы предлагаем изделия по ценам, выгодно отличающимся от расценок конкурентов. Обратите внимание на привлекательную систему скидок и специальные предложения, позволяющие максимально снизить стоимость покупки.

Ознакомиться с образцами наших работ вы можете в специальной галерее сайта. Посетите каталог компании! К каждому изделию прилагается подробное описание, позволяющее ознакомиться с характеристиками моделей. Закажите по доступной цене стенды для школы , и другие учебные заведения, соответствующие вашим потребностям. Вы сможете получить в течение 5-10 рабочих дней.

Информационные стенды, изготавливаемые нашей компанией, позволяют ярко, оригинально и качественно представить все стороны деятельности Вашего учебного размещения в них необходимой информации, причем мы изготовляем плоские или объемные карманы всех форматов.


Все материалы представлены на данном сайте являются частной интеллектуальной собственностью. Копирование или перепечатка материалов возможна только с разрешения компании.

Вся представлена  інформація на сайті stendprint.com.ua  що стосується технічних характеристик, наявності на складі, термінів виготовлення виробів чи надання послуг,  вартості товарів, носить виключно інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою.