images.png
0

Гарантия

гарантия.png  Гарантії, обмін і повернення товарів

Ми дбаємо про наших клієнтів і якості надання наших послуг. Якщо вас не влаштувала якість придбаних товарів, то ви можете їх повернути або обміняти. Ми діємо в рамках закону про захист прав споживачів.

Наша фірма дає стовідсоткову гарантію повернення коштів за придбаний товар  як тільки клієнт зажадає цього протягом 14 днів з моменту отримання товару на пошті.

Для оформлення повернення товарів, а також для уточнення питань, що стосуються оформлення повернення, звертайтесь за телефоном 066-336-85-35 або поштою info@stendprint.com.ua Термін розгляду заявок становить 1 робочий день. 

Сума, сплачена за товар, повертається на ім'я платника таким же способом, яким вона була внесена. Для повернення грошових коштів, необхідно надіслати нам на пошту скан копію видаткової накладної яка

надається кожному клієнту разом з товаром.

Обмін і повернення товару належної якості.

Обмін і повернення буде здійснено за умови що товар не був у використанні, збережено його товарний, зовнішній вигляд і споживчі властивості, витрати на доставку, пересилання виконуються за рахунок покупця.

Обмін і повернення товару неналежної якості

Якщо ви отримали товар неналежної якості, з дефектом який не може забезпечити виконання своїх функціональних якостей, ви маєте право повернути або обміняти такий товар, в цьому випадку витрати на доставку, пересилання виконуються за рахунок продавця.

Не підлягають обміну  і поверненню вироби виготовлені в індивідуальному порядку під розмір або з параметрами визначеними замовником за винятком товарів з дефектами.